Czym są sygnały?

Czym są sygnały transakcyjne?

Sygnał transakcyjny to kompletna informacja, która umożliwia subskrybentowi otwarcie pozycji na konkretnym rynku w określonym czasie. Nasze sygnały zawierają wszystkie potrzebne informacje do złożenia zlecenia w biurze maklerskim, takie, jak:

- rynek,
- cenę otwarcia,
- poziom zlecenia stop loss (poziom zamknięcia pozycji w przypadku straty),
- poziom zlecenia take profit (poziom zamknięcia pozycji w przypadku zysku).

Sygnały są wysyłane w formie wiadomości e-mail z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby Klient mógł swobodnie i bez pośpiechu złożyć zlecenia u swojego brokera.

Sygnały, które generujemy dotyczą różnych rynków i różnych sposobów spekulacji. Niektóre nasze strategie wykorzystują siłę trendu, a inne skupiają się na szybkich i krótkich ruchach oferując  przy tym większą trafność.  Pełna nasza oferta wraz z dokładnym opisem, specyfikacją oraz statystykami poszczególnych strategii znajduje się w zakładce Oferta sygnałów.

 

Czy trading w oparciu o sygnały jest dla mnie odpowiedni?

Jest to zależne od Twoich preferencji inwestycyjnych, ilości czasu, który chcesz poświęcić na trading oraz indywidualnych cech charakteru. Nasza oferta jest skierowana do osób, które nie posiadają własnej kompletnej strategii transakcyjnej, inwestują z powodzeniem, ale szukają sposobu dywersyfikacji własnych inwestycji lub nie mają możliwości regularnego śledzenia rynku. Jeśli znajdujesz się w jednej z powyższych grup i masz wystarczająco dużo samodyscypliny i konsekwencji w działaniu, to trading w oparciu o nasze sygnały może być dla Ciebie ciekawym, prostym, oszczędnym czasowo, a co najważniejsze skutecznym rozwiązaniem.

 

Jaką mam gwarancję skuteczności waszych sygnałów w przyszłości?

Nie ma żadnej gwarancji skuteczności sygnałów w przyszłości. Rynki cały czas się zmieniają i ewoluują. Bądź jednak świadomy, że wszystkie sygnały oferowane na tej stronie są wynikiem naszych kilkunastoletnich doświadczeń na rynku. Każda strategia zanim zostanie dodana do oferty przechodzi testy na danych historycznych i jest sprawdzana w realnych warunkach. Sami korzystamy z tych strategii we własnym tradingu. Aktualne wyniki na bieżąco monitorujemy i w razie potrzeby odpowiednio reagujemy. Nasze produkty są najwyższej jakości, jednak mimo to, niczego nie możemy zagwarantować. Dlatego na każdym kroku podkreślamy jak bardzo istotne w tradingu jest zarządzanie kapitałem. O sugerowanych sposobach zarządzania ryzykiem i kapitałem informujemy każdego subskrybenta osobnym mailem, zanim jeszcze otrzyma pierwsze sygnały.

 

Jak rozpocząć subskrypcję sygnałów?

W pierwszej kolejności należy przejrzeć naszą ofertę i wybrać  subskrypcję sygnałów, których rezultaty są najbardziej zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Strategie generujące sygnały mogą różnić się od siebie praktycznie pod każdym względem: podstawowymi parametrami systemu, charakterem krzywej kapitału, rynkami na których występują transakcje lub godzinami handlu.

Jeśli już wybierzesz sygnał możesz skorzystać z 7 dni testowych lub od razu wykupić subskrypcje na docelowy okres: 4 , 12, 24 lub 48 tygodni. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu abonamentu w ciągu kilku dni otrzymasz pierwsze sygnały.

 

Przydatne informacje:

Kontakt: info@sygnalytransakcyjne.pl

Nasza oferta

Pytania i odpowiedzi – wszystko na temat subskrypcji sygnałów

Regulamin

Jak skutecznie korzystać z sygnałów? – artykuł

Informacja o ryzyku