Co robimy?

Zajmujemy się sprzedażą sygnałów transakcyjnych na rynki walutowe, giełdowe oraz towarowe.

Nasze sygnały zawierają wszystkie niezbędne informacje, potrzebne do otwarcia oraz zamknięcia transakcji. Jedyną rzeczą, którą subskrybent musi zrobić samodzielnie, to ustalić wolumen transakcji, odpowiedni do własnych zasad zarządzania kapitałem oraz złożyć dyspozycję zlecenia w swoim biurze maklerskim. Więcej podstawowych informacji o sygnałach, ich generowaniu oraz zasadach subskrypcji znajdziesz w zakładce: Czym są sygnały transakcyjne?

 

Pełną ofertę naszych sygnałów możesz zobaczyć tutaj.  Poszczególne sygnały różnią się od siebie wieloma czynnikami (np. rynkiem występowania,  godzinami handlu, skutecznością, spodziewaną stopą zwrotu), dlatego zachęcamy do dokładnego czytania opisów sygnałów. Opis zawiera między innymi wykresy krzywych kapitału, szczegółowe statystyki oraz wiele innych istotnych informacji, które mają za zadanie jak najprecyzyjniej przedstawić wyniki strategii.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, pisząc na adres e-mail: info@sygnalytransakcyjne.pl.

Zachęcamy również do korzystania z działu Pytania i odpowiedzi oraz regulaminu. Znajduje się tam wiele koniecznych i użytecznych informacji na temat naszych sygnałów i ich subskrypcji.